SMWGC0001831 STONE MARTEN
SWISS MILITARY HANOWA

SMWGC0001831 STONE MARTEN

Шифра на артикл: 29080
Šifra proizvođača: STONE MARTEN
0 МКД
29.690 МКД
26.721 МКД
Заштеда: 2.969 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SWISS MILITARY HANOWA
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Стоперка, Тахиметар, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Кафеава
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
8.541 МКД
Заштеда 10%
9.490 МКД
Додадено во омилени
10.251 МКД
Заштеда 10%
11.390 МКД
Додадено во омилени
5.394 МКД
Заштеда 40%
8.990 МКД
Додадено во омилени
6.954 МКД
Заштеда 40%
11.590 МКД