1710589 TYSON
TOMMY HILFIGER

1710589 TYSON

Шифра на артикл: 28908
Šifra proizvođača: TYSON
0 МКД
12.390 МКД
11.151 МКД
Заштеда: 1.239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
12.861 МКД
Заштеда 10%
14.290 МКД
Додадено во омилени
13.671 МКД
Заштеда 10%
15.190 МКД
Додадено во омилени
26.721 МКД
Заштеда 10%
29.690 МКД