SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE
SEIKO

SRPK39K1 Seiko 5 Sport BRUCE LEE

Шифра на артикл: 28809
Šifra proizvođača: Seiko 5 Sport BRUCE LEE
0 МКД
36.990 МКД
33.291 МКД
Заштеда: 3.699 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SEIKO
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам SEIKO 4R36
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,5
Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
29.990 МКД
Додадено во омилени
17.541 МКД
Заштеда 10%
19.490 МКД
Додадено во омилени
22.041 МКД
Заштеда 10%
24.490 МКД
Додадено во омилени
22.851 МКД
Заштеда 10%
25.390 МКД