PEWJN0020903 MENSOR
POLICE

PEWJN0020903 MENSOR

Шифра на артикл: 28680
Šifra proizvođača: MENSOR
0 МКД
8.990 МКД
5.394 МКД
Заштеда: 3.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
11.871 МКД
Заштеда 10%
13.190 МКД
Додадено во омилени
22.041 МКД
Заштеда 10%
24.490 МКД
Додадено во омилени
11.691 МКД
Заштеда 10%
12.990 МКД
Додадено во омилени
8.001 МКД
Заштеда 10%
8.890 МКД