AI6007SS0027311 AIKON Automatic
MAURICE LACROIX

AI6007SS0027311 AIKON Automatic

Шифра на артикл: 28482
Šifra proizvođača: AIKON Automatic
0 МКД
139.990 МКД
125.991 МКД
Заштеда: 13.999 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, M
Назив на механизам ML115 - SW200
Големина на куќиште на часовник (mm) 39
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Крем
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
12.321 МКД
Заштеда 10%
13.690 МКД
Додадено во омилени
61.551 МКД
Заштеда 10%
68.390 МКД
Додадено во омилени
67.401 МКД
Заштеда 10%
74.890 МКД
Додадено во омилени
210.951 МКД
Заштеда 10%
234.390 МКД