AI1106PVP021701 AIKON Quartz
AI1106PVP021701 AIKON Quartz
AI1106PVP021701 AIKON Quartz
AI1106PVP021701 AIKON Quartz
AI1106PVP021701 AIKON Quartz
AI1106PVP021701 AIKON Quartz
MAURICE LACROIX

AI1106PVP021701 AIKON Quartz

Шифра на артикл: 28492
Šifra proizvođača: AIKON Quartz
0 МКД
84.590 МКД
76.131 МКД
Заштеда: 8.459 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Женски
Материјал на часовник Дијаманти, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Назив на механизам RONDA 515
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Бисерна
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол