PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
PT6248SS00L330J PONTOS SET
MAURICE LACROIX

PT6248SS00L330J PONTOS SET

Шифра на артикл: 28483
Šifra proizvođača: PONTOS SET
0 МКД
136.690 МКД
136.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L
Назив на механизам ML115 - SW200
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 30 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Портокалово, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол