JC1L234M0265 Atrani
JUST CAVALLI

JC1L234M0265 Atrani

Шифра на артикл: 28163
Šifra proizvođača: Atrani
0 МКД
15.990 МКД
11.193 МКД
Заштеда: 4.797 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд, Сребрена
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
10.843 МКД
Заштеда 30%
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
7.763 МКД
Заштеда 30%
11.090 МКД
Додадено во омилени
19.794 МКД
Заштеда 40%
32.990 МКД