AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
AR11572 MINIMALIST
EMPORIO ARMANI

AR11572 MINIMALIST

Шифра на артикл: 28036
Šifra proizvođača: MINIMALIST
0 МКД
13.890 МКД
12.501 МКД
Заштеда: 1.389 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
13.311 МКД
Заштеда 10%
14.790 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
16.674 МКД
Заштеда 40%
27.790 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД