1514093 TOP
HUGO BOSS

1514093 TOP

Шифра на артикл: 27872
Šifra proizvođača: TOP
0 МКД
24.990 МКД
24.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
14.290 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД