WS-1600H-1A WS-1600
CASIO

WS-1600H-1A WS-1600

Шифра на артикл: 27810
Šifra proizvođača: WS-1600
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,1 X 45
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно

Слични производи

Додадено во омилени
10.290 МКД
Додадено во омилени
18.590 МКД
Додадено во омилени
2.590 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД