MW-240-7E MW-240
CASIO

MW-240-7E MW-240

Шифра на артикл: 27563
Šifra proizvođača: MW-240
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,6
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Додадено во омилени
8.001 МКД
Заштеда 10%
8.890 МКД
Додадено во омилени
26.991 МКД
Заштеда 10%
29.990 МКД
Додадено во омилени
26.991 МКД
Заштеда 10%
29.990 МКД