J862/3 EXECUTIVE
JAGUAR

J862/3 EXECUTIVE

Шифра на артикл: 27497
Šifra proizvođača: EXECUTIVE
0 МКД
30.390 МКД
30.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JAGUAR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Назив на механизам RONDA 5030D-4H1
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,5
Функција на часовник 12/24 часа, SWISS MADE, Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна, Сребрена, Црна
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
14.290 МКД
Додадено во омилени
24.590 МКД