J861/4 EXECUTIVE
JAGUAR

J861/4 EXECUTIVE

Шифра на артикл: 27491
Šifra proizvođača: EXECUTIVE
0 МКД
28.390 МКД
28.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JAGUAR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Назив на механизам RONDA 5030D-4H1
Големина на куќиште на часовник (mm) 43,5
Функција на часовник 12/24 часа, SWISS MADE, Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Зелена, Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
28.890 МКД
Додадено во омилени
9.190 МКД
Додадено во омилени
21.690 МКД
Додадено во омилени
21.690 МКД