50001/A SMARTWATCH
LOTUS

50001/A SMARTWATCH

Шифра на артикл: 27354
Šifra proizvođača: SMARTWATCH
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 39,6
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Апликација за активности, Вибрација, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Пронаоѓач на телефон, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.593 МКД
Заштеда 30%
7.990 МКД
Додадено во омилени
5.873 МКД
Заштеда 30%
8.390 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД