CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CIWGQ0006801 RUSCELLO
CERRUTI 1881

CIWGQ0006801 RUSCELLO

Шифра на артикл: 27226
Šifra proizvođača: RUSCELLO
0 МКД
25.490 МКД
25.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
15.190 МКД
Додадено во омилени
23.990 МКД
Додадено во омилени
18.990 МКД
Додадено во омилени
25.590 МКД