CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CIWGQ0006901 RAZZUOLO
CERRUTI 1881

CIWGQ0006901 RAZZUOLO

Шифра на артикл: 27228
Šifra proizvođača: RAZZUOLO
0 МКД
22.990 МКД
22.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник Датум, Двојно време, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Осумаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Капитол Мол, Тетово Центар, Струга