GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
GBD-H2000-1A GBD-H2000
G-SHOCK

GBD-H2000-1A GBD-H2000

Шифра на артикл: 26916
Šifra proizvođača: GBD-H2000
0 МКД
29.990 МКД
26.991 МКД
Заштеда: 2.999 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 52,6 X 59,6
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, GPS мерење на брзина и помината дистанца, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Аларм за пулс, Алтиметар, Анализа на тренинзи, Апликација за активности, Барометар, Вибрација, Време на изгрејсонце и зајдисонце, Време на обновување на кислород, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Дигитален компас, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Максимална потрошувачка на кислород, Меморија на истрчани кругови(100), Меморија на освоени височини, Мерач на брзина, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Отпорност на удари и вибрации, План за тренинзи, Податоци за поминат тренинзи, Пратење на времето за одмор меѓу 2 тренинга(количина на кислород), Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
8.001 МКД
Заштеда 10%
8.890 МКД
Додадено во омилени
20.993 МКД
Заштеда 30%
29.990 МКД