TDWGA0011401 RANGELEY
TIMBERLAND

TDWGA0011401 RANGELEY

Шифра на артикл: 26809
Šifra proizvođača: RANGELEY
0 МКД
8.990 МКД
8.091 МКД
Заштеда: 899 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
26.721 МКД
Заштеда 10%
29.690 МКД
Додадено во омилени
10.251 МКД
Заштеда 10%
11.390 МКД
Додадено во омилени
10.431 МКД
Заштеда 10%
11.590 МКД
Додадено во омилени
8.394 МКД
Заштеда 40%
13.990 МКД