CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CIWGQ0006902 RAZZUOLO
CERRUTI 1881

CIWGQ0006902 RAZZUOLO

Шифра на артикл: 26792
Šifra proizvođača: RAZZUOLO
0 МКД
22.990 МКД
13.794 МКД
Заштеда: 9.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник Датум, Двојно време, Мултифункциски, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сива, Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак