OWSMS-O74 OCTAGON XS
OWSMS-O74 OCTAGON XS
OWSMS-O74 OCTAGON XS
OWSMS-O74 OCTAGON XS
OWSMS-O74 OCTAGON XS
OWSMS-O74 OCTAGON XS
ROSEFIELD

OWSMS-O74 OCTAGON XS

Шифра на артикл: 26238
Šifra proizvođača: OCTAGON XS
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 19.5 X 24
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Ширина на ремче 12
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
7.990 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
9.890 МКД
Додадено во омилени
7.990 МКД