OWGSG-O60 OCTAGON XS
ROSEFIELD

OWGSG-O60 OCTAGON XS

Шифра на артикл: 31151
Šifra proizvođača: OCTAGON XS
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ROSEFIELD
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 11.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 47.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 17.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 20.690 МКД