БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
8670-4 100 Jahre Chrono
ZEPPELIN

8670-4 100 Jahre Chrono

Шифра на артикл: 26089
Šifra proizvođača: 100 Jahre Chrono
0 МКД
20.490 МКД
18.441 МКД
Заштеда: 2.049 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ZEPPELIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Стоперка, Тахиметар, Телеметар, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
12.771 МКД
Заштеда 10%
14.190 МКД
Додадено во омилени
11.601 МКД
Заштеда 10%
12.890 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД
Заштеда 28%
12.990 МКД