CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CIWGR2223906 RAZZUOLO
CERRUTI 1881

CIWGR2223906 RAZZUOLO

Шифра на артикл: 25899
Šifra proizvođača: RAZZUOLO
0 МКД
28.990 МКД
28.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
15.390 МКД
Додадено во омилени
15.390 МКД
Додадено во омилени
12.190 МКД