БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FS5960 FOSSIL BLUE
FOSSIL

FS5960 FOSSIL BLUE

Шифра на артикл: 25807
Šifra proizvođača: FOSSIL BLUE
0 МКД
9.890 МКД
8.901 МКД
Заштеда: 989 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сина
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
16.371 МКД
Заштеда 10%
18.190 МКД
Додадено во омилени
23.391 МКД
Заштеда 10%
25.990 МКД
Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Додадено во омилени
18.891 МКД
Заштеда 10%
20.990 МКД