1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
1782534 JOY
TOMMY HILFIGER

1782534 JOY

Шифра на артикл: 25582
Šifra proizvođača: JOY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
12.321 МКД
Заштеда 10%
13.690 МКД
Додадено во омилени
25.551 МКД
Заштеда 10%
28.390 МКД
Додадено во омилени
7.763 МКД
Заштеда 30%
11.090 МКД
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД