1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
1710501 WESTON
TOMMY HILFIGER

1710501 WESTON

Шифра на артикл: 25576
Šifra proizvođača: WESTON
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
10.701 МКД
Заштеда 10%
11.890 МКД
Додадено во омилени
10.071 МКД
Заштеда 10%
11.190 МКД