EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EQB-1200DC-1A EQB-1200
EDIFICE

EQB-1200DC-1A EQB-1200

Шифра на артикл: 25487
Šifra proizvođača: EQB-1200
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,2
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Двојно време, Илуминација, Календар, Меморија на истрчани кругови(100), Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки, Хигрометар
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
15.590 МКД
Заштеда 34%
23.490 МКД
Додадено во омилени
8.690 МКД
Додадено во омилени
9.590 МКД
Додадено во омилени
16.390 МКД