CIWGF2224902 MUCCIANO
CIWGF2224902 MUCCIANO
CIWGF2224902 MUCCIANO
CIWGF2224902 MUCCIANO
CERRUTI 1881

CIWGF2224902 MUCCIANO

Шифра на артикл: 25416
Šifra proizvođača: MUCCIANO
0 МКД
15.990 МКД
15.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Двојно време, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бордо
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara