CIWGO2206107 LUCARDO
CIWGO2206107 LUCARDO
CIWGO2206107 LUCARDO
CIWGO2206107 LUCARDO
CIWGO2206107 LUCARDO
CIWGO2206107 LUCARDO
CERRUTI 1881

CIWGO2206107 LUCARDO

Шифра на артикл: 25415
Šifra proizvođača: LUCARDO
0 МКД
23.990 МКД
11.995 МКД
Заштеда: 11.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Стоперка, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
22.941 МКД
Заштеда 10%
25.490 МКД
Додадено во омилени
17.091 МКД
Заштеда 10%
18.990 МКД
Додадено во омилени
12.795 МКД
Заштеда 50%
25.590 МКД
Додадено во омилени
6.921 МКД
Заштеда 10%
7.690 МКД