CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CIWGQ2224306 LUCARDO
CERRUTI 1881

CIWGQ2224306 LUCARDO

Шифра на артикл: 25429
Šifra proizvođača: LUCARDO
0 МКД
27.590 МКД
27.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна, Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
24.790 МКД