ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
ES5212 CARLIE
FOSSIL

ES5212 CARLIE

Шифра на артикл: 25176
Šifra proizvođača: CARLIE
0 МКД
8.690 МКД
7.821 МКД
Заштеда: 869 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 28
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Капитол Мол, Гостивар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
9.891 МКД
Заштеда 10%
10.990 МКД
Додадено во омилени
22.221 МКД
Заштеда 10%
24.690 МКД
Додадено во омилени
6.651 МКД
Заштеда 10%
7.390 МКД