CIWLG2206004 JESINA
CIWLG2206004 JESINA
CIWLG2206004 JESINA
CIWLG2206004 JESINA
CIWLG2206004 JESINA
CIWLG2206004 JESINA
CERRUTI 1881

CIWLG2206004 JESINA

Шифра на артикл: 24881
Šifra proizvođača: JESINA
0 МКД
19.390 МКД
19.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
10.290 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Заштеда 23%
15.990 МКД