2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
2011172 LACOSTE.12.12
LACOSTE

2011172 LACOSTE.12.12

Шифра на артикл: 24804
Šifra proizvođača: LACOSTE.12.12
0 МКД
6.190 МКД
5.571 МКД
Заштеда: 619 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
5.571 МКД
Заштеда 10%
6.190 МКД
Додадено во омилени
1.695 МКД
Заштеда 50%
3.390 МКД
Додадено во омилени
2.793 МКД
Заштеда 30%
3.990 МКД