1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
1782495 SAMANTHA
TOMMY HILFIGER

1782495 SAMANTHA

Шифра на артикл: 24469
Šifra proizvođača: SAMANTHA
0 МКД
10.590 МКД
7.413 МКД
Заштеда: 3.177 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД
Додадено во омилени
13.794 МКД
Заштеда 40%
22.990 МКД
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД