БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
25200042 ICONIC BRACELET
25200042 ICONIC BRACELET
25200042 ICONIC BRACELET
25200042 ICONIC BRACELET
25200042 ICONIC BRACELET
25200042 ICONIC BRACELET
CALVIN KLEIN

25200042 ICONIC BRACELET

Шифра на артикл: 24157
Šifra proizvođača: ICONIC BRACELET
0 МКД
11.290 МКД
11.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 35
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.290 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД