САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
25200008 TIMELESS 2H
25200008 TIMELESS 2H
25200008 TIMELESS 2H
25200008 TIMELESS 2H
25200008 TIMELESS 2H
25200008 TIMELESS 2H
CALVIN KLEIN

25200008 TIMELESS 2H

Шифра на артикл: 24125
Šifra proizvođača: TIMELESS 2H
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Шампањ
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.890 МКД
Додадено во омилени
6.714 МКД
Заштеда 40%
11.190 МКД
Додадено во омилени
5.514 МКД
Заштеда 40%
9.190 МКД
Додадено во омилени
7.614 МКД
Заштеда 40%
12.690 МКД