25200094 TWISTED BEZEL
25200094 TWISTED BEZEL
25200094 TWISTED BEZEL
25200094 TWISTED BEZEL
25200094 TWISTED BEZEL
25200094 TWISTED BEZEL
CALVIN KLEIN

25200094 TWISTED BEZEL

Шифра на артикл: 24130
Šifra proizvođača: TWISTED BEZEL
0 МКД
9.290 МКД
8.361 МКД
Заштеда: 929 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД
Додадено во омилени
6.651 МКД
Заштеда 10%
7.390 МКД