БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MK7229 LENNOX
MK7229 LENNOX
MK7229 LENNOX
MK7229 LENNOX
MK7229 LENNOX
MK7229 LENNOX
MICHAEL KORS

MK7229 LENNOX

Шифра на артикл: 23809
Šifra proizvođača: LENNOX
0 МКД
19.190 МКД
15.190 МКД
Заштеда: 4.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M
Големина на куќиште на часовник (mm) 37
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
25.590 МКД
Додадено во омилени
12.590 МКД
Додадено во омилени
11.390 МКД
Додадено во омилени
13.990 МКД