AX1327 OUTERBANKS
AX1327 OUTERBANKS
AX1327 OUTERBANKS
AX1327 OUTERBANKS
AX1327 OUTERBANKS
AX1327 OUTERBANKS
ARMANI EXCHANGE

AX1327 OUTERBANKS

Шифра на артикл: 23491
Šifra proizvođača: OUTERBANKS
0 МКД
10.390 МКД
10.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Тегет
Боја на ремче Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
22.990 МКД
Додадено во омилени
14.490 МКД
Додадено во омилени
18.990 МКД
Додадено во омилени
9.290 МКД