AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
AR11424 GIANNI T-BAR
EMPORIO ARMANI

AR11424 GIANNI T-BAR

Шифра на артикл: 23263
Šifra proizvođača: GIANNI T-BAR
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло

Слични производи

Додадено во омилени
7.821 МКД
Заштеда 10%
8.690 МКД
Додадено во омилени
8.091 МКД
Заштеда 10%
8.990 МКД
Додадено во омилени
4.845 МКД
Заштеда 50%
9.690 МКД
Додадено во омилени
5.394 МКД
Заштеда 40%
8.990 МКД