БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
1513878 CHAMPION
HUGO BOSS

1513878 CHAMPION

Шифра на артикл: 23203
Šifra proizvođača: CHAMPION
0 МКД
27.990 МКД
25.191 МКД
Заштеда: 2.799 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
14.301 МКД
Заштеда 10%
15.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.051 МКД
Заштеда 10%
13.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
12.141 МКД
Заштеда 10%
13.490 МКД
Количина: 1