БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2011133 LE CROC
LACOSTE

2011133 LE CROC

Шифра на артикл: 23158
Šifra proizvođača: LE CROC
0 МКД
11.090 МКД
9.981 МКД
Заштеда: 1.109 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.891 МКД
Заштеда 10%
10.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.991 МКД
Заштеда 10%
19.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
10.521 МКД
Заштеда 10%
11.690 МКД
Количина: 1