1-2112C ECO POWER
1-2112C ECO POWER
1-2112C ECO POWER
1-2112C ECO POWER
1-2112C ECO POWER
1-2112C ECO POWER
JACQUES LEMANS

1-2112C ECO POWER

Шифра на артикл: 23130
Šifra proizvođača: ECO POWER
0 МКД
12.290 МКД
4.916 МКД
Заштеда: 7.374 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 36
Функција на часовник Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Сезона FW21
Боја на бројчаник Бисерна, Розева
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Додадено во омилени
6.651 МКД
Заштеда 10%
7.390 МКД