БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
GST-B300S-1A GST-B300
G-SHOCK

GST-B300S-1A GST-B300

Шифра на артикл: 22938
Šifra proizvođača: GST-B300
0 МКД
21.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 8.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 50 X 51
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Ден во неделата, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
26.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.190 МКД
Количина: 1