БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
GM-2100-1A GM-2100
G-SHOCK

GM-2100-1A GM-2100

Шифра на артикл: 22933
Šifra proizvođača: GM-2100
0 МКД
13.590 МКД
13.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44,4 X 49,3
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.990 МКД
Заштеда 36%
21.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
17.990 МКД
Количина: 1