БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FS5708SET SET NEUTRA CHRONO
FOSSIL

FS5708SET SET NEUTRA CHRONO

Шифра на артикл: 22730
Šifra proizvođača: SET NEUTRA CHRONO
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Материјал на накит Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Должина на накит (mm) 175+20
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сребрена
Боја на накит Тегет
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.790 МКД
Количина: 1