БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH
FOSSIL

FS5830 EVERETT CHRONOGRAPH

Шифра на артикл: 22565
Šifra proizvođača: EVERETT CHRONOGRAPH
0 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
26.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
13.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.590 МКД
Количина: 1