БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
GBA-900-1A GBA-900
G-SHOCK

GBA-900-1A GBA-900

Шифра на артикл: 22258
Šifra proizvođača: GBA-900
0 МКД
8.890 МКД
8.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 48,7 X 51,2
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, GPS мерење на брзина и помината дистанца, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Дигитален, Инфо за дојдовен повик, Меморија на истрчани кругови(60), Мерач на калории, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Стоперка
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
7.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
7.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
8.990 МКД
Количина: 1