GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
GBA-900UU-3A GBA-900
G-SHOCK

GBA-900UU-3A GBA-900

Шифра на артикл: 24506
Šifra proizvođača: GBA-900
0 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 48,8 X 51,9
Функција на часовник 12/24 часа, 5 X Тајмер(60мин), BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Двојно време, Ден во неделата, Инфо за дојдовен повик, Календар, Меморија на истрчани кругови(60), Мерач на калории, Мерач на чекори, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Маслинесто зелена
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
8.190 МКД